Huistelefoons via simkaart

Een vaste telefoonaansluiting is niet meer overal aanwezig. Om toch te kunnen bellen met een vaste of draadloze huistelefoon, hebben wij verschillende oplossingen via het 4G mobiele netwerk.

Steeds vaker krijgen wij de vraag of er telefoonoplossingen zijn voor senioren wanneer er geen vaste telefoonaansluiting is. Denk hierbij aan bijvoorbeeld zorginstellingen en revalidatiecentra of wanneer de telefoonaansluiting in de meterkast zit en het niet mogelijk is de vaste telefoon in de woonkamer te plaatsen. 

Het assortiment van HearPlanet bestaat uit verschillende zogeheten GSM bureautelefoons die werken via een simkaart op het 4G of 2G netwerk. Je kunt zo dus gebruik maken van de voordelen die een seniorentelefoon met zich meebrengt, alleen dan via het mobiele netwerk.