Deze losse handset met vier fototoetsen werkt alleen in combinatie met de Geemarc Amplidect 295 serie en de Swissvoice Xtra 3155 Combo
Een ideale uitbreiding voor senioren waarbij er vier vooraf ingestelde nummers aangeduid worden door foto's van 3 x 2 cm. Het hoornvolume van de PhotoDECT 295 Foto is aan te passen tot maximaal +30 dB. Verder is het toestel uitgerust met een handsfree functie.
Je kunt met deze handset alle inkomende oproepen beantwoorden. Bellen kun je naar 4 nummers, welke voorgeprogammeerd zijn via het basisstation.
Wanneer de handset teruggezet wordt op de basis, zal het gesprek automatisch beëindigd worden.
Let op! Het betreft een tweede kans artikel, in de meeste gevallen zijn deze artikelen alleen uit de verpakking geweest. In enkele gevallen zitten er lichte gebruikssporen op het artikel. De artikelen zijn door ons getest en wij geven hier garantie op. Ben je niet tevreden, binnen 14 dagen kun je het artikel aan ons retour zenden.
Merk: | Geemarc |
Weergave: | Fototoetsen |
Functie: | Handsfree bellen |
Weergave: | Lichtsignaal bij inkomende oproepen |
Hoornversterking: | Tot +30 dB |